"Kiedy śmieje się dziecko, śmieje się cały świat."

J. Korczak
Właśnie taki cel postanowiliśmy sobie w "Akademii Uśmiechu". Ważny jest dla nas uśmiech Każdego Dziecka. Od początku naszej działalności za priorytet uważaliśmy, by nasze Przedszkole było miejscem przyjaznym dzieciom, w którym mogłyby się prawidłowo rozwijać.
Naszym podopiecznym gwarantujemy poczucie bezpieczeństwa i ciepło, których tak bardzo potrzebuje dziecko wkraczające na ścieżkę edukacyjną. Jednocześnie pamiętamy, że Każdy Podopieczny posiada indywidualne tempo rozwoju i powinien zgodnie z nim poznawać świat. Dlatego w swoich programowych założeniach kładziemy nacisk na podejście indywidualne do Każdego Dziecka. U nas żadna Pociecha nie będzie czuć się anonimowo. Istotne dla nas jest to, by dzieci czuły swoją wyjątkowość. "Akademia Uśmiechu" to miejsce, w którym dziecko w poszanowaniu własnej wartości będzie harmonijnie się rozwijać, zdobywając nowe doświadczenia i wiedzę w sposób bezstresowy.
Życzliwa i profesjonalna kadra, potencjalne warunki przestrzenne, wysoki standard opieki i indywidualne podejście do Każdego Przedszkolaka to cechy, które z pewnością nas wyróżniają. Tutaj Państwa Dziecko otrzyma troskliwą opiekę, nowoczesny program edukacyjny, dobrą zabawę i odpowiednie przygotowanie do podjęcia nauki w szkole.

najlepszy start dla Twojego dziecka

Najlepszy start dla Twojego dziecka

Zajmiemy się Twoim dzieckiem najlepiej jak potrafimy
więcej
Doskonałe warunki w Akademii Uśmiechu

Doskonałe warunki

Gwarantujemy poczucie bezpieczeństwa i ciepło, których tak bardzo potrzebuje dziecko...
więcej
Najtaniej w Akademii Uśmiechu, w Bełchatowie i Pabianicach

Najtaniej w mieście

Zapewniamy najniższe ceny w ramach czesnego oraz opłat za wyżywienie...
więcej

Zajmiemy się Twoim dzieckiem najlepiej jak potrafimy

Przedszkole Niepubliczne "Akademia Uśmiechu 2" z siedzibą w Zelowie, ul Piotrkowska 55/57 funkcjonuje od 1 września 2016 roku. Dużą wagę przywiązaliśmy do zaadoptowania istniejącego budynku na potrzeby naszej placówki.
Nasza placówka jest miejscem tworzonym przez ludzi z bogatym doświadczeniem zawodowym i pasją. Dla naszych dzieci przygotowaliśmy 5 sali dydaktycznych, wyposażone w atestowane meble, zabawki i pomoce dydaktyczne. W każdym pomieszczeniu dostępna jest przystosowana dla naszym maluchów łazienka.
Zajęcia wychowawczo-dydaktyczne prowadzone przez naszych nauczycieli dostosowane są do możliwości rozwojowych naszych dzieci. Kadra dydaktyczna prowadzi zajęcia w taki sposób, aby dzieci były motywowane na zdobywanie wiedzy i rozwijanie swoich zdolności. Od samego początku bardzo dużą wagę przywiązujemy do prawidłowego i zdrowego żywienia. Naszym maluchom zapewniamy 3 smaczne posiłki dziennie (śniadanie, obiad i podwieczorek) przygotowane przez firmę cateringową zgodnie z zaleceniami dietetyka.
Naszym podopiecznym zapewniamy opiekę przez cały rok, od poniedziałku do piątku w godzinach 6:00-17:00. Przyjmujemy dzieci w wieku od 2,5 do 6 lat, również te korzystające z pampersów.

Opłaty:

Przedszkole:
  • Czesne - 200 zł
  • Stawka żywieniowa dzienna - 9,50 zł

Sposób naliczania opłat:

Czesne (opłata stała) + ilość dni roboczych miesiąca x 9,50 zł - dni nieobecne (zgłoszone) z poprzedniego miesiąca x 9,50 zł.

W ramach opłaty stałej oferujemy: stałą opiekę logopedy, język angielski – 2 razy w tygodniu, rytmikę, gimnastykę, zajęcia taneczne.

Czesne i wyżywienie naliczane jest z góry z terminem płatności do 10 dnia każdego miesiąca.

Zapisy do naszych placówek

Do naszych placówek zapraszamy do:

  • Przedszkola dzieci w wieku od 2,5 do 6 lat.

Zasady rekrutacji znajdują się w statucie przedszkola.

Statut  

Rekrutacja na nowy rok szkolny trwa od lutego do wyczerpania miejsc.

W trakcie roku szkolnego przyjmujemy nowe dzieci w miarę posiadania przez nas wolnych miejsc.

Aby zapisać dziecko do żłobka lub przedszkola należy wypełnić załączoną kartę zgłoszenia.

Karta zgłoszenia  
akademia uśmiechu

Galeria

Akademia Uśmiechu Pabianice
Akademia Uśmiechu Pabianice
Akademia Uśmiechu Pabianice
Akademia Uśmiechu Pabianice
Akademia Uśmiechu Pabianice
Akademia Uśmiechu Pabianice

Kontakt

97-425 Zelów
ul. Piotrkowska 55/57

577-886-448

696-931-807

zelow@akademiausmiechu.info

logo